Mourinho: W 2003 roku mogłem zostać trenerem Fenerbahce

Mourinho: W 2003 roku mogłem zostać trenerem Fenerbahce
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Jose Mourinho wyjawił, że w 2003 roku otrzymał propozycję z Fenerbahce Stambuł.

Szkoleniowiec Realu Madryt wybrał jednak wówczas pozostanie w Porto, z którym w następnym sezonie triumfował w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

- Fenerbahce było pierwszym zagranicznym klubem, który zaoferował mi pracę, gdy byłem menadżerem w FC Porto. Wygrałem Puchar UEFA i Fenerbahce zaoferowało mi posadę, jednakże zdecydowałem się pozostać i wygrałem Ligę Mistrzów w następnym sezonie - powiedział Mourinho podczas konferencji w Stambule.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy