Neymar milczy w sprawie nowego kontraktu

Neymar milczy w sprawie nowego kontraktu
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Sport / Le10sport

Neymar wciąż nie odpowiedział na ofertę nowego kontraktu ze strony Paris Saint-Germian,

Obecna umowa Brazylijczyka z mistrzami Francji wygasa wraz z końcem sezonu 2021/2022. Paryżanie w osobie swojego dyrektora sportowego Leonardo zaproponowali już 28-latkowi nowy kontrakt. Neymar, który ze względu na przerwę w rozgrywkach spowodowaną zagrożeniem koronawirusem, udał się już do ojczyzny, wciąż nie odpowiedział jednak na ofertę swojego obecnego klubu.

Jak donosi francuski Le10sport, propozycja nowego kontraktu została przedstawiona gwiazdorowi PSG już na przełomie października i listopada. Jego milczenie wobec oferty władze francuskiego klubu traktują jako znak, że piłkarz nie chce podejmować żadnych decyzji aż do końca obecnego sezonu. Media donoszą, że Neymar zamierza wpierw poczekać na to, co uda mu się osiągnąć wraz z PSG w Lidze Mistrzów.

Jak bumerang powraca więc dyskusja o jego ewentualnym powrocie do Barcelony. Najdroższy piłkarz w historii futbolu zdaje sobie sprawę z tego, że ponowny transfer na „Blaugrany” wciąż jest możliwy, a gra dla „Dumy Katalonii” mogłaby go przybliżyć do jego najważniejszego obecnie celu - Złotej Piłki. 
Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy