Neymar: Postępy negocjacyjne. Barcelona wychodzi na prowadzenie w wyścigu!

Neymar: Postępy negocjacyjne. Barcelona wychodzi na prowadzenie w wyścigu! fot.
Norbert Bożejewicz
Źródło: RMC Sport | Marca

Przedstawiciele Barcelony nie odpuszczają walki o ponowne zakontraktowanie Neymara i mają być obecnie bliżej sprowadzenie Brazylijczyka niż Real Madryt.

Sytuacja związana z transferem 27-letniego zmienia się niemal każdego dnia. Zaciekłą walkę o jego pozyskanie toczą dwaj giganci hiszpańskiego futbolu. Początkowo wydawało się, że większe szanse na odkupienie Neymara ma „Duma Katalonii” ze względu na fakt, że sam piłkarz chciałby ponownie zagościć na Camp Nou.

Później jednak w mediach zaczęły pojawiać się informacje mówiące o tym, że lepsze warunki Paris Saint-Germain i samemu zawodnikowi oferują „Królewscy”, którzy mieli już nawet przekonać reprezentanta „Canarinhos” do zaakceptowania ich oferty, ale ten postanowił jeszcze się wstrzymać z podpisaniem konkretnych zobowiązań do czasu wystosowania odpowiedzi przez Barcelonę.

„RMC Sport” przekonuje, że takowa nadeszła do siedziby ekipy z Parc des Princes i ma opiewać na „sporą sumę pieniędzy” oraz osobę Philippe’a Coutinho. Rzekomo ta propozycja miała okazać się bardzo kusząca dla władz PSG, które zamierzają jeszcze przed końcem letniego okienka transferowego wzmocnić swoje szeregi o nowego bramkarza oraz Paulo Dybalę i potrzebują na realizację tych celów konkretnych kwot.

Zapewne wkrótce w mediach pojawi się informacja o odpowiedzi ze strony Realu Madryt, o ile „Królewscy” nie zrezygnują jednak ze starań o pozyskanie Neymara na rzecz zrealizowania swoich innych planów transferowych.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy