Neymar: Postępy negocjacyjne. Barcelona wychodzi na prowadzenie w wyścigu!

Neymar: Postępy negocjacyjne. Barcelona wychodzi na prowadzenie w wyścigu!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RMC Sport | Marca

Przedstawiciele Barcelony nie odpuszczają walki o ponowne zakontraktowanie Neymara i mają być obecnie bliżej sprowadzenie Brazylijczyka niż Real Madryt.

Sytuacja związana z transferem 27-letniego zmienia się niemal każdego dnia. Zaciekłą walkę o jego pozyskanie toczą dwaj giganci hiszpańskiego futbolu. Początkowo wydawało się, że większe szanse na odkupienie Neymara ma „Duma Katalonii” ze względu na fakt, że sam piłkarz chciałby ponownie zagościć na Camp Nou.

Później jednak w mediach zaczęły pojawiać się informacje mówiące o tym, że lepsze warunki Paris Saint-Germain i samemu zawodnikowi oferują „Królewscy”, którzy mieli już nawet przekonać reprezentanta „Canarinhos” do zaakceptowania ich oferty, ale ten postanowił jeszcze się wstrzymać z podpisaniem konkretnych zobowiązań do czasu wystosowania odpowiedzi przez Barcelonę.

„RMC Sport” przekonuje, że takowa nadeszła do siedziby ekipy z Parc des Princes i ma opiewać na „sporą sumę pieniędzy” oraz osobę Philippe’a Coutinho. Rzekomo ta propozycja miała okazać się bardzo kusząca dla władz PSG, które zamierzają jeszcze przed końcem letniego okienka transferowego wzmocnić swoje szeregi o nowego bramkarza oraz Paulo Dybalę i potrzebują na realizację tych celów konkretnych kwot.

Zapewne wkrótce w mediach pojawi się informacja o odpowiedzi ze strony Realu Madryt, o ile „Królewscy” nie zrezygnują jednak ze starań o pozyskanie Neymara na rzecz zrealizowania swoich innych planów transferowych.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy