Nie tylko Alexis Sánchez. Inter po Biraghiego!

Nie tylko Alexis Sánchez. Inter po Biraghiego!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Ronano | La Gazzetta dello Sport

Inter Mediolan zwiększa tempo w ostatnich dniach okna transferowego. „Nerazzurri” planują przeprowadzenie jeszcze przynajmniej dwóch wzmocnień, a na pierwszy plan wysuwają się Alexis Sánchez oraz Cristiano Biraghi.

Antonio Conte nie jest do końca zadowolony z dostępnych opcji na lewą stronę obrony, szczególnie dotyczy to Dalberta, który podczas letnich sparingów popełniał sporo błędów i tym samym nie prezentował poziomu zadowalającego włoskiego szkoleniowca. W związku z tym 50-latek poprosił o sprowadzenie jeszcze jednego zawodnika na tę pozycję, który finalnie miałby rywalizować o pierwszy skład z Kwadwo Asamoahem.

Według Fabrizio Romano wybór padł na Cristiano Biraghiego z Fiorentiny, lecz nim mediolańczycy wytoczą najcięższe działa, chcą wyjaśnić sytuację wspomnianego Dalberta. Brazylijczyk w najbliższych dniach może wrócić do OGC Nice i jeśli w istocie tak się stanie, wówczas „Nerazzurri” zrobią wszystko, aby pozyskać blisko 27-letniego zawodnika, który szkolił się w ich akademii młodzieżowej.

Wstępnie operacja miałaby zostać przeprowadzona na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją kupna. Pięciokrotny reprezentant Włoch od 2017 roku jest piłkarzem „Violi”, której trykot jak dotąd przywdziewał 75 razy, notując przy tym dwa trafienia i 11 asyst.

Inter Mediolan przed końcem okna transferowego, tj. do drugiego września, będzie dążył do zakontraktowania Alexisa Sáncheza oraz Cristiano Biraghiego, choć niewykluczone, że postara się także o inne wzmocnienia. Tym samym na Giuseppe Meazza sporo się jeszcze może wydarzyć, jeśli chodzi o ruchy kadrowe.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy