Niemiecki piątoligowiec: Erik ten Hag był prawie jak dyktator

Niemiecki piątoligowiec: Erik ten Hag był prawie jak dyktator fot. HeukersMedia / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sport1

Krytyka spadła na menedżera Manchesteru United Erika ten Haga z niespodziewanej strony. Bardzo niezadowolony z przebiegu współpracy z Holendrem jest jego były podopieczny jeszcze z czasów pracy w rezerwach Bayernu Monachium, Riccardo Basta - podaje Sport1.

Obecnie 28-letni zawodnik to niemiecki piątoligowiec, ale w latach 2014-2017 grał dla drugiej drużyny Bayernu Monachium. Właśnie tam spotkał na swojej drodze Erika ten Haga. Pobyt Holendra w Niemczech był określany jako naprawdę udany, ale Basta nie wspomina dobrze tej współpracy.

- Nie miałem dobrych relacji z ten Hagiem. Był prawie jak dyktator. Miał plan i my, zawodnicy, musieliśmy go przestrzegać - takie słowa padają z ust Niemca.

Dodatkowo oskarża on Holendra, że nie spełnił swoich obietnic i tym samym utrudnił mu spełnienie marzeń o profesjonalnej piłkarskiej karierze. - Miałem zostać łącznikiem pomiędzy pierwszą a drugą drużyną i okazjonalnie znaleźć się w kadrze [pierwszego zespołu - red.]. Oczywiście myślałem, że to świetne. Jednak na koniec nic z tego nie wyszło - dodaje.

Czy należy się przejmować słowami Basty? Chyba nie. Jeden z panów nigdy nie doczekał się debiutu w pierwszym zespole drużyny z Bawarii i obecnie gra w piątej lidze niemieckiej. Natomiast drugi jest menadżerem jednego z największych klubów na świecie. Z wywiadu możemy wywnioskować, że w przeszłości ten Hag miał bardzo twarde podejście, ale zaprowadziło to go na sam szczyt. A póki nikomu nie robi krzywdy, to chyba można zaakceptować jego surowe metody.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy