Od Macieja Skorży do Erika ten Haga. Podopieczny Polaka o krok od Manchesteru United

Od Macieja Skorży do Erika ten Haga. Podopieczny Polaka o krok od Manchesteru United fot. Photografeus / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marco Molla

Manchester United dopiero pozyskał André Onanę, ale na tym nie poprzestanie. Według informacji podawanych przez Marco Molla bliski przenosin na Old Trafford jest też podopieczny Macieja Skorży, Zion Suzuki.

Manchester United pozyskał w letnim oknie transferowym już dwóch zawodników. W piątek poinformowano o sprowadzeniu André Onany, a wcześniej ekipę Erika ten Haga zasilił Mason Mount.

To na pewno nie koniec nowych twarzy, bo przed Ligą Mistrzów trzeba zoptymalizować kadrę.

Wygląda na to, że wkrótce na Old Trafford powinien trafić też podopieczny Macieja Skorży, Zion Suzuki.

Japończyk występujący na co dzień w Urawa Red Diamonds uchodzi za spory potencjał, dlatego też przykuł uwagę europejskich klubów. Manchester United jest bliski pozyskania go na stałe - twierdzi Marco Molla

Lada dzień można spodziewać się w tej sprawie białego dymu. Suzuki dołączy oczywiście do pierwszego zespołu przedstawiciela Premier League, a kwota transakcji wyniesie kilka milionów euro.

Jednokrotny reprezentant Kraju Kwitnącej Wiśni rozegrał do tej pory w barwach Urawy Red Diamonds 29 meczów. W dwunastu z nich notował czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy