„Odmówiłem Barcelonie, bo byłbym chłopcem od podawania piłek”

„Odmówiłem Barcelonie, bo byłbym chłopcem od podawania piłek”
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Italia

Sebastian Giovinco wyjawił, dlaczego odmówił Barcelonie.

W ostatnich dniach została odgrzebana historia sprzed roku, kiedy to Włochem zainteresował się wspomniany klub, który podjął próbę sprowadzenia go na Camp Nou. Do transakcji jednak nie doszło, bo sam piłkarz nie chciał skorzystać z przedstawionej mu oferty.

Nie było dotychczas wiadome, dlaczego 29-latek zrezygnował z powrotu do europejskiej piłki i dołączenia do jednej z najlepszych drużyn na Starym Kontynencie. W najnowszej rozmowie ze „Sky Italia” gwiazdor Toronto FC postanowił jednak odkryć wszystkie karty.

- To prawda, że chciała mnie Barcelona, ale nie dałem się przekonać. Gdybym zgodził się na transfer, zostałbym chłopcem od podawania piłek. Mają trzech wielkich atakujących, nie grałbym w ogóle.

- Dla mnie regularne występy są ważne. Wiem natomiast, że Messi, Suarez i Neymar grają zawsze i nawet z jedną sprawną nogą robią różnicę. Nie widziałem więc sensu w takim transferze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy