Oferta i duże szanse na transfer Leona Baileya

Oferta i duże szanse na transfer Leona Baileya fot. schwarzdigital.com / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Leon Bailey może trafić do Aston Villi. Wcześniejsze doniesienia angielskich źródeł potwierdza Sky Sport.

Według niemieckich dziennikarzy Aston Villa złożyła ofertę za jamajskiego skrzydłowego. Konkretna kwota nie pada, ale wcześniej „Daily Mail” pisało o 30-35 milionach euro.

Zdaniem Maxa Bielefelda szanse na przeprowadzenie transferu są duże. Kontrakt 23-letniego atakującego jest ważny do 30 czerwca 2023 roku i Bayer skłania się ku rozstaniu z nim, oceniając, że będzie to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie dla każdej ze stron. Rzecz jasna nie zamierza robić tego w promocyjnej cenie.

Przygoda Baileya z Bayerem rozpoczęła się w 2017 roku. Genk otrzymał wtedy za niego 13,5 miliona euro. Skrzydłowy dość szybko zaczął błyszczeć w Bundeslidze, co przyciągnęło uwagę klubów jeszcze większych od Aston Villi. Później notował jednak słabsze okresy i temat jego transferu do któregoś z zespołów z absolutnego europejskiego topu ucichł.

Jeśli chodzi o ostatni sezon, to skrzydłowy zdobył dziewięć bramek i zanotował tyle samo asyst w Bundeslidze. Do tego dorzucił pięć goli i dwa ostatnie podania w Lidze Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy