OFICJALNIE: Abdou Diallo wraca do PSG

OFICJALNIE: Abdou Diallo wraca do PSG fot. PSG
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RB Lipsk

Wypożyczony z Paris Saint-Germain Abdou Diallo nie zostanie wykupiony przez RB Lipsk. Senegalczyk wraca do klubu macierzystego.

Kiedy we sierpniu ubiegłego roku kontuzji doznał Lukas Klostermann, „Byki” ratowały się awaryjnym transferem 27-latka.

Paryżanie intensywnie namawiali defensora do opuszczenia Parc des Princes, ale oferta Milanu go nie przekonała. Wtedy wydawało się, że zostanie.

We wrześniu reprezentant Senegalu został wypożyczony z opcją kupna o wartości 25 milionów euro. Gdy dotarły do nas te informacje, wiedzieliśmy, że szanse na

skorzystanie z możliwości transferu definitywnego na tych zasadach są znikome.

Abdou Diallo miał całkiem udane wejście. Z pierwszych dziesięciu meczów RB Lipsk piłkarz zagrał w sześciu i zdobył bramkę.

Później nominalny środkowy obrońca doznał kontuzji kolana, wobec czego pauzował aż przez trzy miesiące. Gdy wrócił, pełnił już tylko rolę rezerwowego.

To naturalnie wpłynęła na decyzję o odesłaniu trzykrotnego triumfatora Ligue 1 do Francji.

Umowa Diallo z Paris Saint-Germain obowiązuje jeszcze przez rok, ale nic nie wskazuje na jej wypełnienie. O wiele prawdopodobniejsze jest definitywne rozstanie już podczas letniego okna transferowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy