OFICJALNIE: Ache pierwszym letnim transferem Eintrachtu Frankfurt

OFICJALNIE: Ache pierwszym letnim transferem Eintrachtu Frankfurt
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt poinformował o pozyskaniu Ragnara Ache.

W momencie, kiedy większość ekip łata dziury przed zbliżającą się rundą wiosenną, Eintracht Frankfurt powoli planuje przyszłość. Między innymi dlatego władze zdecydowały się pozyskać Ragnara Ache'a.

21-latek przeprowadzi się do nowej drużyny w lipcu. Jego poprzedni pracodawca, a więc Sparta Rotterdam, zarobi na całej transakcji nieco ponad półtora miliona euro. Kontrakt tego zawodnika ma obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku.

Wychowanek jedenastej siły Eredivisie ma za sobą wspaniałą rundę. W 17 dotychczas rozegranych przez niego meczach zdobył pięć bramek. Do swojego dorobku dorzucił również trzy asysty.

Nowa drużyna reprezentanta Niemiec do lat 21 plasuje się w tabeli Bundesligi na trzynastym miejscu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy