OFICJALNIE: Agudelo w Spezii

OFICJALNIE: Agudelo w Spezii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Spezia Calcio

Spezia Calcio pozyskała Kevina Agudelo.

Działacze beniaminka Serie A czynią ostatnie szlify przed startem rozgrywek. W ostatnich dniach do drużyny prowadzonej przez Vincenzo Italiano dołączył nowy środkowy pomocnik.

Mowa o Kevinie Agudelo, który przeprowadza się do Spezii Calcio z Genoi na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między zespołami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Warto wspomnieć, że w kontrakcie znalazła się też opcja na wykup po wspomnianym okresie.

Agudelo spędził ostatnie miesiące na zasadzie transferu czasowego w Fiorentinie. Pomimo ogromnych rotacji w środku pola nie miał zbyt wielu szans na to, by zaprezentować swoje umiejętności.

Ekipa ze Stadio Artemio Franchi mogła go wprawdzie wypożyczyć, jednak nie zdecydowała się skorzystać z tej możliwości.

Zawodnik wrócił zatem do Genoi, jednak tam również nie zdecydowano się dać mu szansy. Teraz poszuka doświadczenia w zespole walczącym o ligowy byt.

Kolumbijczyk rozegrał w poprzednim sezonie 15 meczów. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy