OFICJALNIE: Amine Harit ponownie w Olympique'u Marsylia

OFICJALNIE: Amine Harit ponownie w Olympique'u Marsylia fot. Tim Rehbein / Xinhua / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Olympique Marsylia

Amine Harit najbliższe miesiące spędzi w barwach Olympique'u Marsylia, gdzie ponownie został wypożyczony.

Olympique Marsylia to jeden z francuskich reprezentantów w Lidze Mistrzów. Działacze tego klubu do ostatnich godzin walczyli więc o to, by trener Igor Tudor dysponował szeroką kadrą przed walką w europejskich pucharach.

Jednym z priorytetów tej ekipy było znalezienie kogoś, kto wzmocni rywalizację w ofensywie.

Pod uwagę brany był między innymi rozchwytywany Amine Harit. O tego zawodnika zabiegały w ostatnich miesiącach takie ekipy jak Leicester City, Villarreal oraz Sevilla. On jednak ostatecznie postanowił zakotwiczyć w drużynie Olympique Marsylia.

W ostatnich godzinach trwała walka z czasem, która ostatecznie zakończyła się sukcesem, a ofensywny pomocnik mógł zostać zaprezentowany w nowych barwach.

Harit przenosi się na Stade Vélodrome w ramach wypożyczenia z Schalke. Francuzi zastrzegli sobie w tej kwestii opcję wykupu za nieujawnioną kwotę.

25-latek będzie prawdopodobnie stanowił alternatywę dla Gersona i Dimitria Payeta.

Reprezentant Maroko wraca tym samym do ekipy, w której barwach występował w ostatnim sezonie. Wtedy rozegrał łącznie 34 mecze i strzelił pięć goli oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy