OFICJALNIE: Antonik wraca do Resovii

OFICJALNIE: Antonik wraca do Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Resovia

Aplakan Resovia poinformowała o pozyskaniu Kamila Antonika.

Skrzydłowy opuścił stolicę Podkarpacia latem 2019 roku. Wówczas to pozyskała go Arka Gdynia. Pod wodzą Jacka Zielińskiego radził sobie przeciętnie, dlatego też trafił na początku sezonu do Zagłębia Sosnowiec.

Tam również furory nie zrobił, dlatego też otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Resovia.

22-latek przenosi się do tej ekipy na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym-starym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

- Moim głównym celem jest to, aby utrzymać się z Resovią w 1 lidze, a także łapać jak najwięcej minut. Brakowało mi tego w ostatnich miesiącach. Chciałbym grać regularnie i mam nadzieję, że dostanę tutaj swoją szansę - powiedział.

Antonik rozegrał w tym sezonie do tej pory zaledwie cztery mecze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy