Oficjalnie: Aogo zostaje w Schalke

Oficjalnie: Aogo zostaje w Schalke
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Schalke 04 Gelsenkirchen

Schalke 04 Gelsenkirchen potwierdziło, że Dennis Aogo został wykupiony z Hamburgera SV. Niemiec był dotychczas wypożyczony do klubu z Zagłębia Ruhry.

Aogo trafił do Schalke pod koniec letniego okienka transferowego na zasadzie wypożyczenia. Niemiec do czasu kontuzji spisywał się w zespole S04 na tyle dobrze, że stał się jednym z kandydatów na wyjazd na Mistrzostwa Świata w Brazylii. Udany sezon Aogo przerwała bardzo ciężka kontuzja.

W grudniu 27-latek podczas jednego z treningów zerwał więzadła krzyżowe i na pewno nie zagra już tym sezonie. Mimo tego Schalke zdecydowało się wykupić piłkarza z Hamburgera SV i podpisać z nim kontrakt do czerwca 2017 roku.

Schalke miało opcję pierwokupu piłkarza, jednak dyrektor sportowy klubu Horst Heldt zdradził, że cena za piłkarza wyniosła mniej niż wcześniej ustalono. Według spekulacji medialnych klub z Zagłębia Ruhry musiał zapłacić za Aogo około 3 miliony euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy