Oficjalnie: Argyris w Koronie

Oficjalnie: Argyris w Koronie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Angelos Argyris został nowym zawodnikiem Korony Kielce.

Grecki obrońca uczestniczył w okresie przygotowawczym „Żółto-Czerwonych” do startu sezonu Ekstraklasy i zdołał przekonać do siebie sztab szkoleniowy.

Argrytis uczestniczył w oficjalnej prezentacji zespołu, ale kontrakt z Koroną podpisał dopiero teraz i związał się z kielecką drużyną do końca czerwca 2018 roku.

23-letni zawodnik w minionych rozgrywkach bronił barw SC Weiche Flensburg. Prawy defensor, mogący również występować na pozycji defensywnego pomocnika, rozegrał 21 spotkań dla ekipy z czwartej ligi niemieckiej i strzelił w nich dwie bramki oraz zanotował trzy asysty.

Grek w przeszłości zaliczył także epizod w rezerwach Werderu Brema.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy