OFICJALNIE: Barcelona odpowiada na oskarżenia mediów

OFICJALNIE: Barcelona odpowiada na oskarżenia mediów
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Barcelona

Barcelona opublikowała komunikat odnoszący się do ostatnich oskarżeń hiszpańskich mediów. Te sugerują, że klub z Camp Nou zatrudnił firmę poprawiającą w dość kontrowersyjny sposób jego wizerunek w mediach społecznościowych.

Zgodnie z doniesieniami Cadena SER firma I3 Ventures poprawiała wizerunek „Dumy Katalonii”, atakując w mediach społecznościowych jej piłkarzy, opozycję zarządu oraz działaczy niepodległościowych.

Co na to Barcelona?

„W odniesieniu do opublikowanych dzisiaj informacji Barcelona:

1. Całkowicie zaprzecza wszelkim relacjom a tym bardziej zawieraniu umów na usługi związane z działaniem w mediach społecznościowych mającym na celu dyskredytowanie osób lub innych podmiotów, które mają lub miały jakikolwiek związek z klubem.

2. I3 Ventures, dostawca usług dla klubu, nie ma żadnego związku z wymienionymi kontami, a jeśli zostałoby to ujawnione, klub natychmiast rozwiązałby umowę z wymienioną firmą i wszedł na drogę sądową w celu obrony swoich interesów.

3. Barcelona potwierdza, że korzysta z usług związanych z monitorowaniem mediów społecznościowych w celu analizy zarówno pozytywnych, jak i negatywnych komunikatów na temat klubu.

4. Kontraktując te usługi, klub stara się dbać o swoją reputację, a także o reputację osób z nim związanych (sponsorów, piłkarzy, członków zarządu, członków klubu kibica,… ).

5. Klub domaga się natychmiastowego sprostowania opublikowanych informacji i zastrzega sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko tym, którzy łączą go z takimi praktykami” – czytamy w oświadczeniu.

Więcej na temat: Oficjalnie FC Barcelona Hiszpania

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy