OFICJALNIE: Barreca odchodzi z AS Monaco i wraca do Włoch!

OFICJALNIE: Barreca odchodzi z AS Monaco i wraca do Włoch!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Genoa CFC

Genoa potwierdziła sprowadzenie Antonio Barreki.

Włoski defensor ledwie rok temu zamienił Torino na Monaco. Francuzi zapłacili za niego dziesięć milionów euro i choć początkowo miał on zapewnione miejsce w podstawowym składzie, z czasem z niego wypadł. W efekcie rozegrał łącznie dziewięć spotkań, po czym zimą został wysłany na wypożyczenie do Newcastle United.

W Anglii 24-latek tylko raz powąchał murawy i wrócił z podkulonym ogonem nad Sekwanę. Jak się jednak okazuje, nie na długo. Jego zakontraktowanie potwierdziła bowiem Genoa.

Siedemnasty zespół ubiegłego sezonu (ostatnia bezpieczna pozycja) wypożyczył Antonio Barrecę na najbliższy rok. Włosi zabezpieczyli się także na wypadek powrotu zawodnika do dawnej dyspozycji i zawarli w umowie możliwość transferu definitywnego. 

Były młodzieżowy reprezentant Italii jak dotąd na Półwyspie Apenińskim poza wspomnianym Torino przywdziewał trykot Cittadelli i Cagliari Calcio. Łącznie w Serie A zgromadził on 37 występów, które okrasił dwoma kluczowymi podaniami. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy