OFICJALNIE: Benjamin Verbić w Panathinaikosie

OFICJALNIE: Benjamin Verbić w Panathinaikosie fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Panathinaikos

Panathinaikos poinformował o sprowadzeniu Benjamin Verbicia.

Wojna w Ukrainie poskutkowała tym, że minione sześć miesięcy Benjamin Verbić spędził w ramach transferu czasowego w Legii Warszawa. W kilku spotkaniach pokazał się z dobrej strony, ale w ogólnym rozrachunku, wielkiej furory nie zrobił.

Z tego powodu zespół ze stolicy nie walczył chyba jakoś szczególnie o jego względy, a sam zainteresowany wrócił w takim razie do Dynama Kijów.

Tam wystąpił wprawdzie w dwóch meczach eliminacji do Ligi Mistrzów, ale na tym się skończyło, ponieważ w ostatnich dniach pojawiła się informacja, że Słoweniec zmienia barwy klubowe.

Od teraz będzie występował w Panathinaikosie, do którego przenosi się w ramach transferu bezgotówkowego. Z nowym zespołem parafował kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku.

Verbić to wychowanek NK Celje, a w swojej karierze grał też między innymi dla drużyny FC Kopenhaga, skąd trafił właśnie do Dynama Kijów.

Jeśli chodzi natomiast o poprzedni sezon i Legię Warszawa, to w jej barwach reprezentant Słowenii zanotował łącznie siedem występów i pomógł stołecznej drużynie utrzymać się na szczeblu Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy