OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient

OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient fot. FC Lorient
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lorient

Lorient poinformowało o sprowadzeniu Bonke Innocenta.

Sytuacja Lorient w ligowej tabeli nie jest najlepsza, bo plasuje się dopiero na osiemnastym miejscu, co oznacza grę w barażach. Na pocieszenie można jednak dodać, że różnica, która dzieli tę drużynę od piętnastego FC Metz, to raptem dwa punkty.

Kwestia utrzymania jest zatem jak najbardziej otwarta, ale żeby pomóc szczęściu, potrzebne są wzmocnienia. Między innymi dlatego działacze tego klubu starają się o Kamila Grosickiego. W międzyczasie pozyskano natomiast Bonke Innocenta.

Defensywny pomocnik grał do tej pory w Malmö FF, ale jego umowa z uczestnikiem Ligi Mistrzów wygasła, dlatego też postanowił poszukać nowych wyzwań. Tu właśnie zjawiło się Lorient.

Przenosi się on do Francji w ramach wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku. Założy koszulkę z numerem 8.

- Jestem zachwycony, że władze Lorient mi zaufały i otrzymałem od nich tak długi kontrakt. Dołączenie do tak dobrego klubu to duży i ważny krok w mojej karierze. Nie mogę się doczekać momentu, w którym poznam nowych kolegów. Teraz pora na pracę i walkę o spełnienie wyznaczonych celów - przyznał.

W barwach Malmö dwukrotny reprezentant Nigerii rozegrał łącznie 92 mecze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy