OFICJALNIE: Boufal wraca do Angers

OFICJALNIE: Boufal wraca do Angers
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Angers

Sofiane Boufal został zaprezentowany jako nowy nabytek Angers.

Kiedy latem 2016 roku Sofiane Boufal zamieniał Lille na Southampton, kibice angielskiego klubu wiązali z nim duże nadzieje. Tym bardziej że zapłacono za niego blisko 19 milionów euro.

Skrzydłowy nie spełnił jednak pokładanych w nim oczekiwań i rozczarował. Z też też względu postanowiono się z nim teraz definitywnie rozstać.

Nowym pracodawcą Marokańczyka jest Angers, którego zresztą wspomniany zawodnik jest wychowankiem. Przeprowadza się do tej drużyny na zasadzie wolnego transferu.

„Święci” mogą jednak na nim zarobić, lecz nie teraz, a przyszłości. Zagwarantowali sobie bowiem procent od następnego transferu.

Boufal podpisał z nowym zespołem kontrakt, który będzie ważny do 30 czerwca 2024 roku.

27-latek rozegrał na angielskich boiskach ponad 80 spotkań. W tym czasie strzelił pięć goli i zanotował taką samą liczbę asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy