Oficjalnie: Były gracz Widzewa zawodnikiem Anży

Oficjalnie: Były gracz Widzewa zawodnikiem Anży
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Anży

Thomas Phibel został nowym zawodnikiem Anży Machaczkała.

O związaniu się z byłym obrońcą Widzewa poinformował rosyjski klub. Oprócz Phibela kontrakty z nim podpisali jeszcze Aslan Dudiew, Guram Tetraszwili oraz Adlan Kacajew.


Dla 30-letniego obrońcy jest to powrót do Rosji. To właśnie do niej, a dokładniej do Amkara Perm odszedł on w 2013 roku z Widzewa. Klub Janusza Gola zapłacił wtedy za niego 350 tysięcy euro. Później defensor reprezentował jeszcze barwy Mordowiji Sarańsk, a latem zeszłego roku przeniósł się do Crvenej zvezdy.


Jesienią pochodzący z Gwadelupy zawodnik rozegrał w jej barwach 10 ligowych spotkań. Wystąpił również w nieudanych dla serbskiego klubu eliminacjach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. W tych drugich uległ on Sassuolo.


Phibel grał w Widzewie w sezonie 2012/2013 i połowie kolejnego. W sumie zanotował w jego barwach 33 spotkania w Ekstraklasie.


Anży zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli ligi rosyjskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy