Oficjalnie: Cabezas w Atalancie

Oficjalnie: Cabezas w Atalancie fot. Transfery.info
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Atalanta Bergamo

Bryan Cabezas został nowym piłkarzem Atalanty.

Młody skrzydłowy dotychczas grał jedynie w swojej ojczyźnie, czyli w Ekwadorze. Przez całą swoją dorosłą karierę 19-latek związany był z Independiente del Valle. Teraz to właśnie ten klub zarobi na sprzedaży swojego utalentowanego zawodnika do Serie A.

Chociaż kwota transferu nie została podana, to nieoficjalnie mówi się o sumie około 1,8 miliona euro. Cabezas z nowym zespołem związał się aż pięcioletnim kontraktem. W sobotę miała już nawet miejsce prezentacja piłkarza na Stadio Atleti Azzurri d'Italia.

Ekwadorski pomocnik dotąd nie zdołał jeszcze zadebiutować w pierwszej reprezentacji swojego kraju. Ma natomiast za sobą występy w ekipie U-17.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy