Oficjalnie: Çani odchodzi z Catanii

Oficjalnie: Çani odchodzi z Catanii
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Calcio Catania

Edgar Çani nie jest już zawodnikiem Catanii Calcio.


Niezbyt długo potrwała przygoda byłego piłkarza Polonii Warszawa z Catanią. Albańczyk rozwiązał swoją umowę z tym zespołem za porozumieniem stron. Na Sycylii występował przez półtora roku, jednakże drugą część poprzedniego sezonu spędził na wypożyczeniu w angielskim Leeds United.

Mimo zaledwie 26 lat  Çani ma za sobą spory bagaż doświadczeń - był piłkarzem Pescary, Palermo, Ascoli, Padovy, Piacenzy, Modeny, Carpi i Bari.

W polskiej ekstraklasie zagrał w 31 spotkaniach, w których udało mu się zdobyć jedenaście goli. Do tego dołożył dwa trafienia w trzech meczach krajowego pucharu.

Na swoim koncie ma 14 gier dla reprezentacji swojego kraju (trzy gole). Zainteresowanie jego usługami wykazują kluby z Półwyspu Apenińskiego, między innymi Lecce. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy