OFICJALNIE: Collard w Stali Rzeszów

OFICJALNIE: Collard w Stali Rzeszów
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Stal Rzeszów

Stal Rzeszów poinformowała o zakontraktowania Dylana Collarda.

19-letni Australijczyk z portugalskim paszportem już od jedenastego roku życia szkolił się w akademii Benfiki. Po kilku latach środkowy pomocnik dołączył do Esperança de Lagos, skąd trafił do CD Nacional, a następnie kontynuował karierę w CD Tondela (z krótką przerwą na występy w Os Belenenses).

Latem 2019 roku rosły zawodnik (około 200 centymetrów wzrostu) postanowił zrobić krok naprzód i po przygodzie w kilku zespołach młodzieżowych dołączył do trzecioligowego portugalskiego klubu Lusitano. Zimą z kolei przybył on na testy do Stali Rzeszów, gdzie wywarł dobre wrażenie na sztabie szkoleniowym, czego następstwem było zaproponowanie mu kontraktu.

W efekcie Dylan Collard zasilił barwy „Żurawi”, gdzie będzie występował w koszulce z numerem 8. Dodajmy tylko, że poza nominalną pozycją Australijczyk może grać także jako stoper.

Dla ekipy z Rzeszowa to już piąte wzmocnienie w środku sezonu. Wcześniej sprowadzono m.in. Krystiana Pieczarę czy Marcela Kotwicę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy