OFICJALNIE: Czterech piłkarzy odchodzi z Korony Kielce

OFICJALNIE: Czterech piłkarzy odchodzi z Korony Kielce
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce poinformowała o odejściu z klubu kolejnych zawodników.

Żółto-czerwonych barw nie będą już reprezentowali Milan Radin, Luka Kukić, Paweł Sokół i Mateusz Spychała. Kontrakt tego pierwszego został rozwiązany za porozumieniem stron. Pozostała trójka skorzystała z możliwości skrócenia umów w wyniku spadku kieleckiego zespołu z Ekstraklasy. Korona dodała, że nie zgodzili się oni na proponowaną obniżkę zarobków.

Sokół, który w klubie szkolił się już wcześniej, wrócił do Korony w 2018 roku. W minionym sezonie 20-letni bramkarz rozegrał siedem meczów w Ekstraklasie, a w jego drugiej części był wypożyczony do drugoligowej Elany Toruń.

Radin, Kukić i Spychała trafili do Kielc w zeszłym roku. Radin wybiegał na murawy Ekstraklasy 27 razy (gol i asysta), Spychała - 24 (asysta), a Kukić - ani razu.

Korona rozpocznie zmagania w I lidze pod koniec sierpnia. Jej rywalem w pierwszej kolejce będzie Chrobry Głogów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy