OFICJALNIE: Dabo w Benevento

OFICJALNIE: Dabo w Benevento
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Benevento

Benevento pozyskało Bryana Dabo.

Do tej pory beniaminek Serie A pozyskiwał przede wszystkim doświadczonych zawodników takich jak między innymi Gianluca Lapadula, Kamil Glik czy Artur Ionita. Teraz do tego grona dołączył środkowy pomocnik.

Nowym zawodnikiem Benevnto został Bryan Dabo. 28-latek przenosi się do tej ekipy z Fiorentiny na zasadzie wolnego transferu.

Sam gracz podpisał natomiast kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

28-latek spędził ostatnie sześć miesięcy na wypożyczeniu w SPAL. Pomimo jego obecności ta ekipa zanotowała spadek na zaplecze Serie A.

Dabo jednak pokazywał się z reguły z dobrej strony, o czym świadczą statystyki. Rozegrał bowiem 17 meczów i strzelił w nich jednego gola. Ponadto zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy