OFICJALNIE: Dukla Praga sfinalizowała rekordową sprzedaż. Tym zawodnikiem interesował się klub z Ekstraklasy
2025-09-11 23:11:45; Aktualizacja: 4 miesiące temu
Dukla Praga sprzedała za rekordową kwotę Samuela Isife do Slavii Praga. Jak donosi Grzegorz Rudynek, latem transfer tego zawodnika sondował również jeden z klubów Ekstraklasy.
Parafowanie stosownych dokumentów w sprawie przeprowadzki bocznego defensora nastąpiło po zamknięciu letniego okienka, dlatego też piłkarz dołączy do nowego zespołu dopiero w trakcie zimowego mercato.
Choć kwota transakcji nie została podana do wiadomości publicznej, zgodnie z komunikatem przedstawionym przez Duklę Praga była to rekordowa sprzedaż w jej historii. Tym samym możemy mieć pewność, że wartość operacji przekroczyła półtora miliona euro, za jakie Kevin-Prince Milla udał się w kierunku Sparty Praga raptem parę tygodni temu.
- To młody zawodnik z dużym potencjałem. Dysponuje znakomitą wydolnością i świetnymi warunkami fizycznymi. Wierzymy, że może podnieść rywalizację na prawej stronie defensywy. Obserwowaliśmy go już w czasach, gdy grał we Vlašim, a ostatecznie przekonał nas swoimi występami w Dukli - powiedział dyrektor sportowy Slavii, Jiří Bílek.Popularne
Co ciekawe, latem transfer 21-latka sondował także jeden z klubów występujących na szczeblu polskiej Ekstraklasy. Zdaniem Grzegorza Rudynka, zainteresowanie było w fazie wywiadu środowiskowego, lecz finalnie nie doszło do sformalizowania tego tematu.
Dla Slavii Praga jest to pierwszy potwierdzony ruch w ramach zimowego okienka.
Isife podpisał porozumienie ważne do 31 grudnia 2029 roku.

![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)









![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/170x113/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/170x113/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)




![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/90x60/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/90x60/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)





