Oficjalnie: Fabián w Eintrachcie Frankfurt

Oficjalnie: Fabián w Eintrachcie Frankfurt
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CD Guadalajara

Marco Fabián od stycznia będzie reprezentował barwy Eintrachtu Frankfurt.

Według nieoficjalnych informacji, meksykański pomocnik po przylocie do Niemiec podpisze z "Orłami" kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2017 roku. Natomiast Chivas na sprzedaży swojego zawodnika zarobi nieco ponad 3,5 miliona euro.

Marco Fabián jest wychowankiem ekipy z Guadalajary, w której z małą przerwą na wypożyczenie do Cruz Azul występował przez osiem lat. W sumie dla zespołu popularnych "Kóz" rozegrał ponad 200 spotkań i strzelił w nich 56 bramek oraz zanotował 35 asyst. Przypominamy także, że nowy nabytek Eintracht ma za sobą 27 gier w reprezentacji Meksyku. Razem z kadrą "El Tri" uczestniczył, między innymi w Mistrzostwach Świata 2014 oraz Copa América 2015.

Warto także dodać, że 26-letni rozgrywający jest już ósmym piłkarzem Chivas, który w ostatniej dekadzie przeniósł się do Europy. Przed nim z klubu z Guadalajary na Stary Kontynent trafili: Carlos Salcido, Francisco Rodríguez (obaj PSV Eindhoven), Omar Bravo (Deportivo La Coruña), Javier Hernández (Manchester United), Ulises Dávila (Chelsea), Raúl Gudiño (FC Porto) i Carlos Vela (Arsenal).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy