OFICJALNIE: Felix Götze, brat Mario, odchodzi z Augsburga. Został wykupiony przez trzecioligowy klub

OFICJALNIE: Felix Götze, brat Mario, odchodzi z Augsburga. Został wykupiony przez trzecioligowy klub
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Rot-Weiss Essen

Felix Götze pozostanie na dłużej w Rot-Weiss Essen, do którego został wypożyczony z Augsburga.

Trzecioligowy klub za transfer zapłacił kwotę 250 tysięcy euro.

W bieżącym sezonie Felix Götze rozegrał 21 meczów, w których zdobył trzy bramki i zanotował asystę. Jego zespół zapewnił sobie natomiast utrzymanie na trzecim poziomie rozgrywkowym, co wiązało się z obowiązkowym wykupem.

25-latek podpisał kontrakt z Augsburgiem w 2018 roku. W pierwszej drużynie rozegrał jednak zaledwie dziewięć meczów. Jedyne trafienie zanotował przeciwko Bayernowi Monachium. Później występował w rezerwach, a także przebywał na wypożyczeniu w 1. FC Kaiserslautern.

W przeszłości reprezentował również młodzieżowe drużyny Borussii Dormund oraz rezerwy Bayernu Monachium. Nigdy jednak nie zadebiutował w pierwszym zespole.

Felix jest młodszym bratem Mario Götze, który strzelił gola dającego zwycięstwo reprezentacji Niemiec w finale Mistrzostw Świata w 2014 roku. Obecnie występuje w Eintrachcie Frankfurt, a w przeszłości grał między innymi: w Borussii Dortmund, Bayernie Monachium i PSV Eindhoven.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy