OFICJALNIE: Filip Uremović, sześciokrotny reprezentant Chorwacji, opuścił Rubin Kazań i znalazł klub w Anglii

OFICJALNIE: Filip Uremović, sześciokrotny reprezentant Chorwacji, opuścił Rubin Kazań i znalazł klub w Anglii fot. Rubin
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sheffield United

Rubin Kazań stracił na resztę sezonu Filipa Uremovicia, który zawiesił swój kontrakt i dołączył do Sheffield United.

Środkowy bądź prawy obrońca, a w razie czego nawet lewy defensor czy defensywny pomocnik, to dotychczasowy kapitan rosyjskiej drużyny. W tym sezonie rozegrał 21 spotkań i oglądaliśmy go w obu pojedynkach z Rakowem Częstochowa.

Po ataku Rosji na Ukrainę FIFA dała obcokrajowcom z Priemjer-Ligi możliwość zawieszenia umów do 30 czerwca i występów do tego czasu w innych klubach. To uczynił właśnie 25-latek.

Filip Uremović wzmocnił Sheffield United (Championship), po raz trzeci w swojej karierze dołączając do ekipy spoza Chorwacji. Wcześniej grał również w słoweńskiej Olimpji Lublana.

Pomoc wszechstronnego gracza o inklinacjach defensywnych bardzo się „Szablom” przyda. Na problemy zdrowotne narzekają bowiem Chris Basham, Jayden Bogle, George Baldock i Jack O’Connell.

Z drugiej strony Rubin Kazań do końca sezonu będzie musiał sobie radzić bez drugiego już kluczowego zawodnika. Klub zmienił również Chwicza Kwaracchelia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy