Oficjalnie: Fritz podpisuje nowy, dwuletni kontrakt

Oficjalnie: Fritz podpisuje nowy, dwuletni kontrakt
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Werder Brema

Kapitan Werderu Brema, Clemens Fritz podpisał z klubem nowy dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Specjalne oświadczenie w tej sprawie wydał dyrektor "Zielono-Białych" Klaus Allofs:

- Clemens jest integralną częścią naszej drużyny i jej kapitanem. Odgrywa niezwykle ważną rolę w klubie i jesteśmy zadowoleni, że zostanie z nami na dłużej.

Również trener Werderu Thomas Schaaf nie krył zadowolenia. Stwierdził, że Fritz od kilku lat gra na bardzo wysokim poziomie, a jego doświadczenie i silna osobowość jest bardzo cenna dla klubu. 31-latek powiedział z kolei, że podjęcie decyzji nie zajęło mu wiele czasu.

- Wiem, czego ode mnie się wymaga i chcę dalej być częścią tej drużyny. Mamy duży potencjał. W Bremie czuję się jak w domu, więc podpisanie nowego kontraktu było formalnością.

Clemens Fritz trafił do Werderu w 2006 roku z Bayeru Leverkusen i od tej pory ma pewne miejsce w drużynie Schaafa. Zyskał również mocną pozycję w reprezentacji Niemiec.

Więcej na temat: Niemcy Werder Brema Clemens Fritz

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy