OFICJALNIE: Gigović w Rostowie

OFICJALNIE: Gigović w Rostowie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FK Rostów

FK Rostów poinformował o pozyskaniu Armina Gigovicia.

Dzięki temu, że okno transferowe w Rosji nadal jest otwarte, kluby stamtąd mogą pozyskiwać wielu ciekawych piłkarzy, którym w lecie nie wypaliły priorytetowe opcje przenosin.

Do tej grupy zalicza się między innymi utalentowany Armin Gigović, który postanowił kontynuować swoją karierę w Rostowie.

18-latek przenosi się do wspomnianej ekipy z Helsingborga na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Kwota transakcji pochłonęła w jego przypadku półtora miliona euro.

Urodzony w Lund piłkarz najlepiej czuje się na pozycji defensywnego pomocnika.

Do tej pory rozegrał na najwyższym poziomie w Szwecji 34 mecze. Strzelił w tym czasie jednego gola. Do swojego dorobku dorzucił też asystę.

Jego nowy pracodawca plasuje się po dziesięciu kolejkach tego sezonu ligi rosyjskiej na siódmym miejscu w ligowej tabeli. Do tej pory udało mu się zgromadzić 17 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy