OFICJALNIE: Grzegorz Sandomierski odszedł z Levadiakosu

OFICJALNIE: Grzegorz Sandomierski odszedł z Levadiakosu fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: APO Levadiakos

APO Levadiakos poinformował o zakończeniu współpracy z Grzegorzem Sandomierskim.

Grzegorz Sandomierski trafił do Levadiakosu w sierpniu 2022 roku. Od tamtej pory kilka razy siedział na ławce rezerwowych greckiego zespołu, ale nie zadebiutował w jego barwach. To już się nie zmieni. Kontrakt polskiego bramkarza z aktualnie dwunastą drużyną w tabeli rodzimej ekstraklasy został rozwiązany za porozumieniem stron.

Levadiakos był piątym zagranicznym klubem w karierze 33-latka. Wcześniej przebywał on w Genk, Blackburn Rovers, Dinamie Zagrzeb oraz CFR Cluj.

Na rodzimym podwórku trzykrotny reprezentant Polski występował między innymi w Jagiellonii Białystok, Zawiszy Bydgoszcz, Cracovii oraz Górnika Zabrze, z którym był związany bezpośrednio przed przenosinami do Grecji. W Ekstraklasie rozegrał łącznie 210 meczów, notując 61 czystych kont.

W najbliższych tygodniach okaże się, czy golkiper wróci do Polski, czy zdecyduje się na kolejny kierunek zagraniczny. Do nowego zespołu będzie mógł dołączyć na zasadzie wolnego transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy