Oficjalnie: Gwiazdor Benfiki w ZEA

Oficjalnie: Gwiazdor Benfiki w ZEA
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Al Ahli Club

Lima zagra w Al Ahli Club.

32-letni snajpier przez trzy ostatni sezony seriami strzelał gole w portugalskiej lidze, odgrywającej dużą rolę w zdobytych mistrzostwach. Mimo iż jego umowa z Benfiką obowiązywała jeszcze przez rok, zdecydował się przyjąć ofertę szejków, którzy naturalnie skusili go wysokimi zarobkami.

Szczegóły transakcji nie są znane, wiadomo jedynie, że Brazylijczyk związał się z arabksim zespołem dwuletnią umową. Uprzednio przeszedł oczywiście testy medyczne.

Tym samym władze ściągnęły bramkostrzelnego napastnika z Europy, o którego zabiegały tego lata. Wcześniej prawie pozyskano Luiza Adriano, ale piłkarz mimo porozumienia między klubami nie zgodził się na taki ruch. W ostatnich dniach pojawiały się też spekulacje dotyczące osoby Bafétimbiego Gomisa, jednak w jego przypadku pomylono wysokość klauzuli odejścia.

Lima w nowych barwach spotka dwóch swoich rodaków - Evertona Ribeiro oraz Ciela.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy