OFICJALNIE: Hegazy opuścił West Bromwich Albion

OFICJALNIE: Hegazy opuścił West Bromwich Albion fot. Michael715 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Al-Ittihad

Ahmed Hegazy został przedstawiony jako nowy gracz Al-Ittihad.

Reprezentant Egiptu przeniósł się do saudyjskiego klubu na zasadzie wypożyczenia z West Bromwich Albion.

W umowie zawartej pomiędzy oboma zespołami nie znalazł się zapis umożliwiający „Tygrysom” dokonanie definitywnego wykupu 29-letniego zawodnika po zakończeniu obecnego sezonu.

Środkowy obrońca zdecydował się na przeprowadzkę do azjatyckiej drużyny, ponieważ nie cieszył się zbyt dużym zaufaniem ze strony Slavena Bilicia, który w trwających rozgrywkach pozwolił mu rozegrać tylko jeden mecz przeciwko Burnley (0:0).

Hegazy już w poprzedniej kampanii nie pojawiał się zbyt często na boisku, ale mimo to miał swój wkład w wywalczenie awansu przez WBA do Premier League za sprawą zanotowania 16 występów w Championship, w których zdobył jedną bramkę.

Reprezentant Egiptu jest drugim wartościowym letnim wzmocnieniem Al-Ittihad. Przed nim do ekipy, w której gra między innymi Aleksandar Prijović, dołączył Bruno Henrique z Palmeiras.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy