OFICJALNIE: Hitowy mecz towarzyski reprezentacji Maroka

OFICJALNIE: Hitowy mecz towarzyski reprezentacji Maroka fot. ANP/SIPA USA/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: CBF

W marcu dojdzie do ciekawie zapowiadającego się spotkania towarzyskiego pomiędzy Marokiem a Brazylią.

Reprezentacja Maroka była największą rewelacją ostatnich Mistrzostw Świata. Podopieczni Walida Regraguiego, który objął stanowisko selekcjonera kilka miesięcy przed mundialem, wygrali grupę, w której rywalizowali z Chorwacją, Belgią oraz Kanadą. W fazie pucharowej wyeliminowali z kolei Hiszpanię (po konkursie rzutów karnych) i Portugalię. Zatrzymali się dopiero na Francji w półfinale. W meczu o trzecie miejsce ulegli Chorwacji.

Oczekiwania kibiców reprezentacji Brazylii względem katarskiego turnieju były ogromne. „Canarinhos” uchodzili za jednego z największych faworytów do końcowego triumfu. Ekipa z Ameryki Południowej nie weszła jednak do najlepszej czwórki, odpadając w ćwierćfinale z Chorwacją po karnych.

25 marca dojdzie do towarzyskiego starcia pomiędzy obiema drużynami. Mecz zostanie rozegrany na mogącym pomieścić 65 tysięcy kibiców na trybunach Ibn Batouta Stadium w Tangerze. Dla Brazylijczyków będzie to pierwsze spotkanie w historii na marokańskiej ziemi.

„Canarinhos” wciąż nie wybrali nowego selekcjonera, dlatego w meczu z Marokiem zespół poprowadzi Ramon Menezes - trener reprezentacji Brazylii do lat 20, z którą ostatnio został mistrzem Ameryki Południowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy