OFICJALNIE: Honda w Botafogo

OFICJALNIE: Honda w Botafogo fot. Vitesse
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Keisuke Honda| Botafogo

Botafogo pozyskało Keisukę Hondę.

Japończyk od kilku tygodni pozostawał bez klubu, po tym, jak na początku stycznia rozstał się z holenderskim Vitesse. Od tamtej pory nie narzekał na brak zainteresowań, ale nie kwapił się na skorzystanie z pierwszej — lepszej oferty.

Ciekawa propozycja napłynęła w ostatnich dniach. Do Hondy zgłosiło się Botafogo. Negocjacje trwały kilka dni, ale ostatecznie stronom udało się dojść do zadowalającego je konsensu.

33-latek przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt. Na jego mocy będzie występował w lidze brazylijskiej, co najmniej do 31 grudnia 2020 roku.

Honda o dołączeniu do nowej drużyny poinformował za pośrednictwem Twittera.

Urodzony w Osace piłkarz ma za sobą niezwykle bogatą karierę. W przeszłości występował między innymi w CSKA Moskwa, Milanie czy Melbourne Victory.

Do Eredivisie trafił w listopadzie zeszłego roku. Tam jednak nie zagrzał długo miejsca i wystąpił w zaledwie czterech meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Transfery - Relacja na żywo [15/01/2021] Transfery - Relacja na żywo [15/01/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy