OFICJALNIE: Hubert Idasiak wyróżniony. Pojedzie na obóz z pierwszą drużyną Napoli!

OFICJALNIE: Hubert Idasiak wyróżniony. Pojedzie na obóz z pierwszą drużyną Napoli!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: SSC Napoli

Hubert Idasiak znalazł się w gronie piłkarzy powołanych przez Carlo Ancelottiego na pierwsze przedsezonowe zgrupowanie Napoli.

Drużyna ze Stadio San Paolo rozpoczyna przygotowania do startu nadchodzących rozgrywek.

Carlo Ancelotti postanowił powołać na pierwszy obóz, który odbędzie się w górskiej miejścowości Dimaro, nie tylko dostępnych zawodników z pierwszej kadry, ale także kilku obiecujących młodzieżowców. W tym gronie znalazł się między innym Hubert Idasiak.

Utalentowany bramkarz będzie miał okazję do wykazania się swoimi umiejętnościami przed utytułowanym szkoleniowcem, ponieważ ten ma obecnie do dyspozycji tylko jednego golkipera z seniorskiej kadry - Orestisa Karnezisa. Pozostali gracze występujący na tej pozycji dołączą do reszty kolegów w późniejszym okresie po zakończeniu urlopów, które przysługują im po udziale w Mistrzostwach Europy U-21 (Alex Meret) i Copa América (David Ospina). Podobnie rzecz się ma między innymi z Arkadiuszem Milikiem oraz Piotrem Zielińskim.

Młodzieżowy reprezentant Polski dołączył do Napoli pod koniec sierpnia ubiegłego roku z akademii Pogoni Szczecin i bardzo szybko zdołał wywalczyć sobie miejsce w składzie w młodzieżowej drużynie Napoli, dla której rozegrał do tej pory osiemnaście spotkań i zachował w nich czterokrotnie czyste konto.

KADRA NAPOLI na obóz w Dimaro

BRAMKARZE: Orestis Karnezis, Davide Marfella (rocznik 1999), Nikita Contini (rocznik 1996), Hubert Idasiak (rocznik 2002).

OBROŃCY: Giovanni Di Lorenzo, Sebastiano Luperto, Alessandro Zanoli (rocznik 2000), Nikola Maksimovic, Lorenzo Tonelli, Faouzi Ghoulam, Kevin Malcuit, Vlad Chiriches.

POMOCNICY: Valerio Labriola (rocznik 2001), Marco Rog, Luca Palmiero (rocznik 1996), Gianluca Gaetano (rocznik 2000), Simone Verdi, Karim Zedadka (rocznik 2000)

NAPASTNICY: Lorenzo Sgarbi (rocznik 2001), Gennaro Tutino (rocznik 1996), Alessio Zerbin (rocznik 1999), Carlos Vinicius, Roberto Inglese, Josè Callejon, Amin Younes.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy