OFICJALNIE: Izraelski talent w AS Romie

OFICJALNIE: Izraelski talent w AS Romie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS Roma

AS Roma pozyskała w ostatnich dniach Sufa Podgoreanu.

Pomimo tego, że rozgrywki Serie A jeszcze trwają, niektóre kluby pozyskują piłkarzy pod kątem przyszłego sezonu bądź jeszcze dalszej przyszłości. Do tej grupy zalicza się Roma, która sprowadziła Sufa Podgoreanu.

18-latek, który jest uważany w swoim kraju za ogromny talent, przenosi się na Półwysep Apeniński z Maccabi Hajfa na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

Kwota transakcja miała pochłonąć 100 tysięcy euro.

Skrzydłowy na razie będzie trenował w drużynie Primavery.

Pomimo młodego wieku Podgoreanu ma na swoim koncie pięć meczów w izraelskiej Ekstraklasie. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy