OFICJALNIE: Izraelski talent w AS Romie

OFICJALNIE: Izraelski talent w AS Romie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS Roma

AS Roma pozyskała w ostatnich dniach Sufa Podgoreanu.

Pomimo tego, że rozgrywki Serie A jeszcze trwają, niektóre kluby pozyskują piłkarzy pod kątem przyszłego sezonu bądź jeszcze dalszej przyszłości. Do tej grupy zalicza się Roma, która sprowadziła Sufa Podgoreanu.

18-latek, który jest uważany w swoim kraju za ogromny talent, przenosi się na Półwysep Apeniński z Maccabi Hajfa na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

Kwota transakcja miała pochłonąć 100 tysięcy euro.

Skrzydłowy na razie będzie trenował w drużynie Primavery.

Pomimo młodego wieku Podgoreanu ma na swoim koncie pięć meczów w izraelskiej Ekstraklasie. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Linetty może odejść z Sampdorii. Polak na szczycie listy życzeń, w grę wchodzi 10 milionów euro Linetty może odejść z Sampdorii. Polak na szczycie listy życzeń, w grę wchodzi 10 milionów euro Lech Poznań oferuje aż milion euro za pomocnika?! Lech Poznań oferuje aż milion euro za pomocnika?! OFICJALNIE: Król strzelców pierwszej ligi w Ekstraklasie OFICJALNIE: Król strzelców pierwszej ligi w Ekstraklasie OFICJALNIE: Casillas zakończył karierę piłkarską OFICJALNIE: Casillas zakończył karierę piłkarską Muhar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań Muhar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy