OFICJALNIE: Jans w Paderborn

OFICJALNIE: Jans w Paderborn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SC Paderborn

SC Paderborn poinformowało o pozyskaniu Laurenta Jansa.

26-latek przeprowadza się do beniaminka Bundesligi z Metz na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- On imponuje ogromną dynamiką, a przy tym siłą fizyczną. Ponadto uważam, że znakomicie wpisz się w nasz pomysł gry. Liczymy także na jego doświadczenie i cechy przywódcze, które nabył, będąc kapitanem reprezentacji Luksemburga. To świetny transfer — powiedział dyrektor zarządzający, Martin Przondziono.

Prawy defensor rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 15 meczów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy