OFICJALNIE: Jans w Paderborn

OFICJALNIE: Jans w Paderborn fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SC Paderborn

SC Paderborn poinformowało o pozyskaniu Laurenta Jansa.

26-latek przeprowadza się do beniaminka Bundesligi z Metz na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- On imponuje ogromną dynamiką, a przy tym siłą fizyczną. Ponadto uważam, że znakomicie wpisz się w nasz pomysł gry. Liczymy także na jego doświadczenie i cechy przywódcze, które nabył, będąc kapitanem reprezentacji Luksemburga. To świetny transfer — powiedział dyrektor zarządzający, Martin Przondziono.

Prawy defensor rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 15 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy