OFICJALNIE: Joonas Tamm w FCSB

OFICJALNIE: Joonas Tamm w FCSB
Damian Janiec
Damian Janiec
Źródło: FCSB

Joonas Tamm został zawodnikiem rumuńskiego FCSB. Podpisał roczny kontrakt.

30-latek był ostatnio wypożyczony z ukraińskiej Worskły Połtawa do Flory Tallinn. Od 9 marca bieżącego roku udało mu się rozegrać 13 meczów, strzelić gola i zanotować asystę w barwach tego klubu.

Reprezentant Estonii ma w swoim CV takie zespoły jak Viljandi Tulevik, Sampdoria, IFK Norrköping, IF Sylvia, Trelleborgs FF, Sarpsborg 08 FF, Korona Kielce, Lillestrøm SK czy Desna Czernihów.

W polskim zespole występował od lutego do czerwca 2019 roku i rozegrał sześć spotkań na boiskach Ekstraklasy.

Teraz Tamm skorzystał z opcji zerwania kontraktu z Worskłą Połtawa i przeniósł się do FCSB na zasadzie wolnego transferu.

Doświadczony stoper podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Estończyk jest trzecim, po Rachidzie Bouhennie i Joyskimie Dawie, piłkarzem pozyskanym przez rumuński klub w trwającym oknie transferowym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy