OFICJALNIE: Kamil Drygas zawodnikiem Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Kamil Drygas zawodnikiem Miedzi Legnica fot. Miedź Legnica
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Pogoń Szczecin | Miedź Legnica

Kamil Drygas będzie kontynuował karierę w Miedzi Legnica. Doświadczony pomocnik pomoże nowej drużynie utrzymać się w Ekstraklasie.

Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami Kamil Drygas związał się z Miedzią Legnica. 31-latek, który na poziomie Ekstraklasy zanotował już ponad 250 spotkań, opuszcza po ponad sześciu latach Pogoń Szczecin.

Temat transferu byłego piłkarza Lecha Poznań czy Zawiszy Bydgoszcz krążył w mediach od dłuższego czasu. Zainteresowanie weteranem wykazywało kilka ekip z Ekstraklasy, lecz finalnie to walcząca rozpaczliwie o utrzymanie „Miedzianka” zapewniła sobie podpis cenionego środkowego.

Szczegóły transferu nie zostały podane. Jak ustaliło jednak wcześniej Weszło.com, to „największy gotówkowy transfer w historii Miedzi”. Drygas parafował z nową drużyną 3,5-letni kontrakt.

„Kończy się piękna przygoda Kamila Drygasa z Pogonią Szczecin.

Pomocnik na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do Miedzi Legnica. 

Kamil, stałeś się Portowcem z krwi i kości! Dziękujemy za wszystkie spędzone w Szczecinie dni!” - czytamy na profilu Pogoni.

Zdobywcę Pucharu Polski z sezonu 2013/2014 czeka w nowym otoczeniu trudna sytuacja. Zespół pod wodzą Grzegorza Mokrego okupuje ostatnią pozycję w ligowej stawce, tracąc do bezpiecznej lokaty pięć punktów.

Drygas to piąty, po Stefanosie Kapino, Giannisie Masourasie, Andrzeju Niewulisie i Kacprze Józefiaku, transfer ekipy ze stadionu imienia Orła Białego przeprowadzony zimą.

Miedź przywitała swój nowy nabytek ciekawym filmem, w którym główną rolę odgrywa puszka paprykarza szczecińskiego

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy