OFICJALNIE: Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczący Czesława Michniewicza

OFICJALNIE: Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczący Czesława Michniewicza fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował komunikat w sprawie Czesława Michniewicza.

Rodzima federacja przekazała w nim dalej decyzję Czesława Michniewicza o podjęciu kroków prawnych przeciwko dziennikarzowi Szymonowi Jadczakowi, który pisze w artykułach o jego kontaktach z Ryszardem Forbrichem, dopiero po Mistrzostwach Świata w Katarze, dodając swoje stanowisko w tej sprawie.

„Czesław Michniewicz podjął decyzję, że stosowne kroki prawne przeciwko redaktorowi Szymonowi Jadczakowi - w związku z pojawieniem się w przestrzeni publicznej licznych publikacji i wypowiedzi godzących w jego dobre imię - podejmie dopiero po zakończeniu mistrzostw świata w Katarze.

Polski Związek Piłki Nożnej nie jest stroną w powyższej sprawie, ale uznaje prawo Czesława Michniewicza do obrony swojego dobrego imienia przed niezawisłym sądem. Jednocześnie PZPN nie będzie w żaden sposób aktywnie angażował się w działania prawne związane z ewentualnym dalszym postępowaniem.

Zadaniem Polskiego Związku Piłki Nożnej jest stworzenie optymalnych warunków do przygotowania reprezentacji Polski przed mistrzostwami świata w Katarze, dlatego decyzję Czesława Michniewicza, dotyczącą wstrzymania działań prawnych, przyjmujemy ze zrozumieniem” - można przeczytać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy