OFICJALNIE: Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczący Czesława Michniewicza

OFICJALNIE: Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczący Czesława Michniewicza fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował komunikat w sprawie Czesława Michniewicza.

Rodzima federacja przekazała w nim dalej decyzję Czesława Michniewicza o podjęciu kroków prawnych przeciwko dziennikarzowi Szymonowi Jadczakowi, który pisze w artykułach o jego kontaktach z Ryszardem Forbrichem, dopiero po Mistrzostwach Świata w Katarze, dodając swoje stanowisko w tej sprawie.

„Czesław Michniewicz podjął decyzję, że stosowne kroki prawne przeciwko redaktorowi Szymonowi Jadczakowi - w związku z pojawieniem się w przestrzeni publicznej licznych publikacji i wypowiedzi godzących w jego dobre imię - podejmie dopiero po zakończeniu mistrzostw świata w Katarze.

Polski Związek Piłki Nożnej nie jest stroną w powyższej sprawie, ale uznaje prawo Czesława Michniewicza do obrony swojego dobrego imienia przed niezawisłym sądem. Jednocześnie PZPN nie będzie w żaden sposób aktywnie angażował się w działania prawne związane z ewentualnym dalszym postępowaniem.

Zadaniem Polskiego Związku Piłki Nożnej jest stworzenie optymalnych warunków do przygotowania reprezentacji Polski przed mistrzostwami świata w Katarze, dlatego decyzję Czesława Michniewicza, dotyczącą wstrzymania działań prawnych, przyjmujemy ze zrozumieniem” - można przeczytać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy