OFICJALNIE: Korona Kielce z jeszcze jednym transferem. DZIEWIĄTE zimowe wzmocnienie

OFICJALNIE: Korona Kielce z jeszcze jednym transferem. DZIEWIĄTE zimowe wzmocnienie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Jakub Łukowski został przedstawiony jako nowym zawodnik Korony Kielce.

Ofensywny piłkarz dołączył do ekipy z województwa świętokrzyskiego na zasadzie wolnego transferu po tym, jak tuż przed zamknięciem zimowego okna rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Miedzią Legnica.

Wykonanie takiego kroku pozwoliło 24-letniemu skrzydłowemu związać się bezproblemowo z „Żółto-Czerwonymi”, z którymi podpisał kontrakt obowiązujących do zakończenia trwającego sezonu z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Jakub Łukowski pełnił w trwających rozgrywkach głównie funkcję zmiennika w pierwszoligowym zespole, co pozwoliło mu rozegrać dla niego 14 spotkań, w których zdobył jedną bramkę oraz zanotował tyle samo asyst.

Były młodzieżowy reprezentant Polski był w przeszłości związany jeszcze z Zawiszą Bydgoszcz, Wisłą Płock oraz Olimpią Grudziądz.

Ofensywny piłkarz jest w sumie dziewiątym zimowym wzmocnieniem Korony Kielce. Przed nim szeregi spadkowicza Ekstraklasy zasilili Filipe Oliveira, Mario Zebić, Marko Pervan, Kubilay Yilmaz, Adrian Bielka, Marcel Zapytowski, Rafał Kobryń i Marcin Szpakowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy