Oficjalnie: Košťál w Wiśle Kraków

Oficjalnie: Košťál w Wiśle Kraków
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Wisła Kraków

Martin Košťál podpisał umowę z Wisłą Kraków.

21-latek trenował z "Białą Gwiazdą" od 27 czerwca. Wziął udział w trzech sparingach - z Rakowem Częstochowa, Odrą Opole i Puszczą Niepołomice. Sztab szkoleniowy pozytywnie wyrażał się o jego umiejętnościach, co skłoniło władze klubu do podpisania z nim kontraktu.

Słowak zazwyczaj gra na pozycji ofensywnego pomocnika, choć w Wiśle był sprawdzany na skrzydle. Do tej pory był piłkarzem klubów ze swojej ojczyzny - FKM Nove Zamky, FC Nitra oraz Spartaku Trnawa. W minionych rozgrywkach zagrał w 11 ligowych spotkaniach.

Košťál związał się z Wisłą dwuletnią umową, która zawiera możliwość jej przedłużenia o kolejny rok. Jak sam przyznał, chciałby z krakowskim klubem wystąpić w europejskich pucharach.

- Byłoby świetnie, gdyby nam się to udało! Tym bardziej, że na razie mam za sobą tylko kilka minut w europejskich pucharach. A jestem głodny dalszej walki w Europie - powiedział nowy nabytek krakowskiej drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy