OFICJALNIE: Krzysztof Drzazga w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Krzysztof Drzazga w Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Krzysztofa Drzazgi.

Po nieudanej misji powrotu Miedzi Legnica do Ekstraklasy, działacze tego klubu zrobią w lecie wszystko, by w przyszłym sezonie zespół nie popełnił tych samych błędów. Ma mu w tym pomóc Krzysztof Drzazga.

25-latek do tej pory występował w Wiśle Kraków. Ta jednak nie zdecydowała się z nim kontynuować współpracy, dlatego postanowił rozejrzeć się za nowym miejscem.

O jego względy zabiegały Stal Mielec i ŁKS. On sam jednak wybrał Miedź.

Napastnik, który może też występować w roli ofensywnego pomocnika, podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Drzazga to wychowanek Górnika Polkowice, skąd trafił do wspomnianej Wisły Kraków. Później miał jeszcze okazję występować na wypożyczeniach kolejno w Stali Mielec, Chojniczance Chojnice oraz Puszczy Niepołomice.

W minionym sezonie rozegrał on łącznie 13 meczów. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy