OFICJALNIE: Krzysztof Drzazga w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Krzysztof Drzazga w Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Krzysztofa Drzazgi.

Po nieudanej misji powrotu Miedzi Legnica do Ekstraklasy, działacze tego klubu zrobią w lecie wszystko, by w przyszłym sezonie zespół nie popełnił tych samych błędów. Ma mu w tym pomóc Krzysztof Drzazga.

25-latek do tej pory występował w Wiśle Kraków. Ta jednak nie zdecydowała się z nim kontynuować współpracy, dlatego postanowił rozejrzeć się za nowym miejscem.

O jego względy zabiegały Stal Mielec i ŁKS. On sam jednak wybrał Miedź.

Napastnik, który może też występować w roli ofensywnego pomocnika, podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Drzazga to wychowanek Górnika Polkowice, skąd trafił do wspomnianej Wisły Kraków. Później miał jeszcze okazję występować na wypożyczeniach kolejno w Stali Mielec, Chojniczance Chojnice oraz Puszczy Niepołomice.

W minionym sezonie rozegrał on łącznie 13 meczów. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy