OFICJALNIE: Kudła w Górniku Zabrze

OFICJALNIE: Kudła w Górniku Zabrze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze poinformował o pozyskaniu Dawida Kudły.

Po spadku Zagłębie Sosnowiec na zaplecze Ekstraklasy wielu zawodników tej ekipy zdecydowało się na zmianę miejsca pracy. Do tej grupy zalicza się Dawid Kudła, który trafił do Górnika Zabrze.

27-latek związał się z drużyną prowadzoną przez Marcina Brosza kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2021 roku.

O miejsce w składzie powinien rywalizować z Tomaszem Loską i Martinem Chudým.

Dla golkipera jest to powrót do zespołu, którego jest wychowankiem.

Kudła rozegrał w poprzednim sezonie na boiskach Ekstraklasy 24 mecze. W dwóch z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy