OFICJALNIE: Lista transferowa Podbeskidzia Bielsko-Biała

OFICJALNIE: Lista transferowa Podbeskidzia Bielsko-Biała
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała opublikowało listę piłkarzy, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Słaba postawa w rundzie jesiennej i ostatnie miejsce w ligowej tabeli spowodowały, że z zespołem pożegnał się szkoleniowiec, Krzysztof Brede.

Jego miejsce zajął pod Klimczokiem dobrze znany tamtejszym kibicom, Robert Kasperczyk. Nowy trener niemalże natychmiast zarządził w klubie czystki.

W niedzielny poranek klub opublikował za pośrednictwem oficjalnej strony komunikat o tym, że kilku zawodników otrzymało wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

Na liście transferowej znaleźli się Rafał Figiel, Bartosz Jaroch, Aleksander Komor, Rafał Leszczyński, Iván Martín oraz Tomasz Nowak.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy