OFICJALNIE: Luca Zidane znalazł swój pierwszy klub po definitywnym odejściu z Realu Madryt

OFICJALNIE: Luca Zidane znalazł swój pierwszy klub po definitywnym odejściu z Realu Madryt
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Rayo Vallecano | Transfery.info

Rayo Vallecano potwierdziło fakt nawiązania współpracy z Lucą Zidanem.

Francuski golkiper przez całą dotychczasową karierę związany był z Realem Madryt, do którego trafił, gdy czynnym piłkarzem był jeszcze jego ojciec Zinédine Zidane. Od 2004 roku piął się on w hierarchii klubowej, zdobywając cenne doświadczenie i rozwijając zarazem umiejętności.

Gdy sztab szkoleniowy pierwszego zespołu uznał, że bramkarz jest już gotowy do występu, pod koniec sezonu 2017/2018 dostąpił on zaszczytu zadebiutowania w ekipie prowadzonej wtedy przez „Zizou”. W następnej kampanii Luca Zidane ponownie stanął między słupkami „Królewskich”, ale zdecydowanie częściej grywał on w klubowych rezerwach.

Aby wykonać następny krok w karierze, piłkarz urodzony w Marsylii udał się na wypożyczenie do Racingu Santander, w którym uzbierał 33 występy z siedmioma czystymi kontami. Latem jego umowa z 13-krotnymi zdobywcami Pucharu Europy dobiegła końca.

Po wielu tygodniach oczekiwań, w ostatni dzień okna transferowego, 22-latek związał swoją przyszłość z Rayo Vallecano. Umowa została zawarta do 30 czerwca 2022 roku.

Mimo że hiszpański drugoligowiec posiada w swoim składzie 31-krotnego reprezentanta Macedonii Północnej Stołe Dimitriewskiego, kwestia obsady bramki nadal jest otwarta. To spróbuje wykorzystać mistrz Europy do lat 17 z 2015 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy