OFICJALNIE: Luigi Sepe w Salernitanie

OFICJALNIE: Luigi Sepe w Salernitanie fot. Alfonso Maria Salsano / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Salernitana

Salernitana poinformowała w ostatnich godzinach o sprowadzeniu Luigiego Sepe.

Salernitana to outsider rozgrywek o mistrzostwo Włoch. Beniaminek plasuje się obecnie w ligowej tabeli na ostatnim miejscu i ma osiem punktów straty do plasującej się na bezpiecznej lokacie Venezii.

Klubowe władze są świadome trudnej sytuacji, w której znalazł się zespół. Mimo to czynią starania w kierunku wzmocnienia kadry, którą dowodzi Stefano Colantuono. Stwierdzono niedawno, że potrzebny jest nowy golkiper.

Tę sprawę dosyć szybko rozwiązano i w poniedziałek do Salernitany dołączył Luigi Sepe.

30-latek przenosi się do beniaminka z Parmy w ramach wypożyczenia. Umowa, którą zawarły strony, będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku i zawiera przymus wykupu w razie spełniania konkretnych warunków. Prawdopodobnie chodzi o utrzymanie w Serie A.

Były bramkarz reprezentacji Włoch do lat 19 to wychowanek Napoli. Do Parmy trafił latem 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy łącznie 110 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy